майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

СУМЩИНА НАЛАГОДИЛА ЕФЕКТИВНУ СПІВПРАЦЮ З ТУРЕЦЬКОЮ АГЕНЦІЄЮ РОЗВИТКУ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА

Керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет ГЮЛЬДЕРЕ, котрий вже вдруге за осінь завітав на Сумщину, провели черговий етап перемовин

За результатами вересневих зустрічей сформовано перелік об’єктів та пропозиції щодо відновлення області, розвитку двосторонніх економічних відносин. Визначено шляхи підтримки місцевих виробників, легкої промисловості.

Керівник ОВА зазначив, що завдяки дипломатичним домовленостям і відкриттю «зернових коридорів» аграріям Сумщини вдалось реалізувати частину зібраного врожаю зернових.

Наші турецькі партнери також передали великий гуманітарний вантаж: продукти харчування, санітарно-гігієнічні набори тощо.

Обговорили можливість забезпечення генераторами виробничих підприємств, теплими речами та одягом людей, котрі постраждали від російської агресії.

«Розвиваємо і посилюємо міжнародне співробітництво у різних галузях. Допомога Туреччини дуже потужна. Дякую Пану Послу за увагу і підтримку Сумщини у найважчі часи!», – наголосив Дмитро Живицький.