майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

БІЗНЕСУ СУМЩИНИ – СТРАТЕГІЮ СТІЙКОСТІ

Для підприємців, які хочуть розробити стратегію стійкості власного бізнесу враховуючи сучасні ризики і залучити фінансову підтримку 22 жовтня 2022 року в Сумах в бізнес-хабі Конгрес-центру Сумського Державного університету розпочала свою роботу тренінгово-консультативна програма «Стале та стійке підприємництво» SURE в офлайн і в онлайн форматах.

 Програма SURE є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit  (GIZ) GmbH. Цей проєкт координується  Клубом Ділових Людей Україна в межах програми«EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через (GIZ) GmbH.

Учасники програми безкоштовно мають можливість отримати знання в тренінгах із 5 модулів (всього 20 год) та індивідуальні консультації щодо розробки стратегії стійкості бізнесу.

Експерти, які проводять цю програму, пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення програми SURE.

До участі у проведенні модулів запрошені спікери з державних установ та організацій області та кращих підприємств Сумщини з агропереробки, машинобудування, виробництва будівельних матеріалів, текстильної промисловості, деревообробки та інших галузей економіки.

Реалізація заходів програми допоможе бізнесу Сумщини вистояти в сучасних умовах та розробити план дій на майбутнє.

Організатор заходу - експерт з розвитку бізнесу за підтримки міжнародних організацій ЄБРР, ПРООН, GIZ Мараховський Андрій,+380958184248, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.