майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ДОСТУПНІ КРЕДИТИ: ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ БІЗНЕС ОТРИМАВ 456 МЛН ГРН КРЕДИТНИХ КОШТІВ

Банки видали підприємцям 46,8 тисячі кредитів на 138 млрд грн за урядовою програмою «Доступні кредити 5-7-9%» з початку її дії (лютий 2020 року). За минулий тиждень бізнес отримав доступних кредитів на 456 млн грн, банками було укладено 96 кредитних угод.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 59,7 млрд грн та на рефінансування попередньо отриманих кредитів – 28,7 млрд грн. Окрім того, на антивоєнні цілі було видано 18,6 млрд грн., на інвестиційні цілі - 11 млрд грн. Аграрії отримали 19,4 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 972,6 млн грн кредитів для поповнення обігових коштів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють в сфері сільського господарства (51%), торгівлі та виробництва (24%), промислової переробки (14%). Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Вінницька області та м. Київ.

На сьогодні участь в програмі беруть 43 банки, найбільшу кількість кредитів видали  “Приватбанк” (19,4  тис), “Ощадбанк” (6,7 тис)  та “Райффайзен Банк Аваль” (4,1 тис).

Нагадаємо, що урядова програма «Доступні кредити 5-7-9%» дозволяє залучити до 60 млн грн під 0% на період дії воєнного часу +1 місяць. Для роздрібних торгових мереж доступні кредитні кошти в розмірі до 1 млрд грн під 5% річних, що дає їм змогу вчасно розрахуватися з постачальниками та поповнити фінансовий баланс.

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ В РАМКАХ ПРОГРАМ ФРП?

Ознайомтесь з інформацією про програми ФРП за посиланням https://bdf.gov.ua/uk/programi-1 та зверніться до головного офісу будь-якого з банків-партнерів, які беруть участь в обраній програмі, або до найближчого офісу банку-партнера у вашому регіоні (цю інформацію можна знайти на Інтернет-сторінках банків). Фахівці банку нададуть вам консультації щодо формату та змісту документів, які вам необхідно заповнити та подати з метою отримання кредиту.