майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ДОСТУПНІ КРЕДИТИ: ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ БІЗНЕС ОТРИМАВ 1 МЛРД ГРН КРЕДИТНИХ КОШТІВ

За минулий тиждень банки партнери Фонду розвитку підприємництва видали підприємцям доступних кредитів на 1 млрд грн. З початку дії програми “Доступні кредити 5-7-9” бізнес отримав 46,7 тисяч кредитів на загальну суму 137,8 млрд грн.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 59,6 млрд грн та на рефінансування попередньо отриманих кредитів – 28,6 млрд грн. Окрім того, на антивоєнні цілі було видано 18,3 млрд грн, на інвестиційні цілі – 10,8 млрд грн.  Аграрії отримали 19,4 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 972,6 млн грн кредитів для поповнення обігових коштів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють в сфері сільського господарства (51%), торгівлі та виробництва (24%), промислової переробки (14%). Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Вінницька області та м. Київ.

На сьогодні участь в програмі приймають 43 банки, найбільшу кількість кредитів видали  “Приватбанк” (19,4  тис), “Ощадбанк” (6,6 тис)  та “Райффайзен Банк Аваль” (4,1 тис).

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» дозволяє залучити до 60 млн грн під 0% на період дії воєнного часу +1 місяць. Для роздрібних торгових мереж доступні кредитні кошти в розмірі до 1 млрд грн під 5% річних, що дає їм змогу вчасно розрахуватися з постачальниками та поповнити фінансовий баланс.

Більш детально ознайомитись з інформацією про програму  «Доступні кредити 5-7-9%» можна за посиланням https://5-7-9.gov.ua/#prog.