майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

МІКРОГРАНТИ НА РОЗВИТОК ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

У зв’язку з військовими діями суттєва частина українського бізнесу була змушена зупинити або припинити свою роботу. Для того, щоб підтримати український бізнес та сприяти його розвитку Урядом України запроваджена державна програма допомоги фізичним особам, суб'єктам господарювання у формі грантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Порядок надання таких мікрогрантів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

Дія, Ощадбанк та Державна служба зайнятості надають консультації клієнтам, які бажають взяти участь у програмі «єРобота» з метою запуску нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

Подати заявку на одержання гранту можна за посиланням https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

Заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна закликала представників українських громад активізувати свою економічну діяльність завдяки програмі грантів, яку реалізує Уряд.

"Нарощувати економічні м’язи – це справді дуже важливо. Кожен працездатний українець розуміє, що він повинен долучитися до нашої спільної перемоги – чи захищаючи нашу державу, чи ставши сміливим воїном на економічному фронті. І ми хочемо дати українцям всі ресурси для того, щоб вони на цьому фронті перемагали. Програма мікрогрантів має великий потенціал, адже ми бачимо, наскільки громадяни є активними у подачі заявок. Тож, очікуємо видати близько 20 тисяч грантів, що дозволить нам створити велику кількість нових робочих місць у громадах та залучити українців до боротьби на економічному фронті”, – зазначила Тетяна Бережна.