майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-35
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ПОЛІТИКА РОЗВИТКУ МСП НА РЕГІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ІНСТРУМЕНТИ

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції «Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти», яка відбудеться 20 квітня 2021 року в онлайн-форматі.

Програма заходу передбачає декілька частин, які присвячені:

  • кращим практикам розроблення та впровадження політики розвитку МСП
  • доступним інструментам підтримки бізнесу на регіональному та місцевому рівнях
  • успішним прикладам створення об'єктів інфраструктури підтримки бізнесу, які утворились в результаті об'єднання зусиль бізнесу, влади та громади.

ЗАПРОШУЄМО КРЕАТИВНІ МІСТА СУМЩИНИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ПРИЄДНАННЯ ТВОРЧИХ МІСТ ЮНЕСКО

Секретаріатом ЮНЕСКО оголошено конкурс на приєднання до Мережі творчих міст ЮНЕСКО.

На сьогодні учасниками мережі є 246 міст з понад 80 країн світу, які розвивають такі культурні галузі як народне мистецтво, дизайн, кіно, гастрономію, літературу, медіа-мистецтво та музику.

Подати заявку у номінації міст-кандидатів на приєднання до згаданої мережі від України необхідно в термін до 30 червня 2021 року.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Повідомляємо про проведення 09 квітня 2021 року о 11-00 у залі апаратних нарад голови Сумської обласної державної адміністрації (ІІІ поверх, майдан Незалежності, 2, місто Суми) засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Умовами спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку є фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків, спортивної інфраструктури і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідній стратегії розвитку регіону

ЕКОНОМІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО У СФЕРІ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ – HoReCa

 

«Fit for Partnership with Germany» презентувала нову програму, яка спрямована на власників та керівників середньої та вищої ланки готелів, готельних комплексів, пансіонатів, мотелів, ресторанів (та подібних закладів), сільського туризму, постачальників продуктів харчування, обладнання, меблів та інших товарів та послуг для сфери HoReCa.

Учасники програми:

1. знайомляться з досвідом роботи німецьких підприємств у цій галузі у висококонкурентному середовищі, з досвідом ефективної організації бізнесу та ефективного використання ресурсів, адже від цього безпосередньо залежить комерційний результат і в той же час конкурентоспроможність компанії. 

ЗБІЛЬШЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ГРОМАД – ЦЕ ПИТАННЯ НОМЕР ОДИН НАСТУПНОГО ЕТАПУ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

   

На цьому в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій ЧЕРНИШОВ 

На запитання журналіста, чи достатньо зараз податків на місцях, Олексій Чернишов зазначив: «Відповіді на питання такого штибу я починаю з фокусування на загальному економічному розвитку. Ми розуміємо, що після того, як переформатували карту районів і карту громад, загальний ВВП держави не змінився».

INDUSTRY 4.0

Індустрія 4.0 (Industry 4.0) - провідний тренд «Четвертої промислової революції», яка відбувається на наших очах.

Зараз ми живемо в епоху завершення третьої, цифрової революції, що почалася в другій половині минулого століття. Її характерні риси – розвиток інформаційно-комунікаційних технологій, автоматизація та роботизація виробничих процесів.