майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ

В Україні діє програма для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”), яка надає можливість керівникам середньої та вищої ланки ознайомитись з ринком Німеччини, встановити ділові контакти та налагодити довгострокове партнерство з німецькими компаніями.

Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так й для підприємств країн-партнерок. Станом на 2021 рік у Програмі взяли участь більше 15000 менеджерів, з яких 98 – представники Сумщини. Всі вони є представниками підприємств з високим зовнішньоекономічним потенціалом.

ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2023 РІК»

З метою громадського обговорення оприлюднюється заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Сумської області на 2023 рік».

Строк громадського обговорення заяви – 15 днів починаючи з 23.11.2022.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ПОСТРАЖДАЛОМУ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ БІЗНЕСУ

За зверненнями суб’єктів господарювання Сумською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією було запроваджено унікальний для України новий вид державної фінансової допомоги місцевому бізнесу, що зазнав руйнувань і пошкоджень внаслідок війни.

Розмір допомоги одному суб’єктові господарювання становить не більше 50% розміру завданих збитків, але не більше 100 тис. гривень, та надається на безповоротній основі. З резервного фонду обласного бюджету Сумської області на 2022 рік виділено кошти в сумі 7 млн гривень.

ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ. ЛИСТОПАД 2022

Продовжуємо залучати додаткові фінансові ресурси для підтримки економіки, розвитку громад, АПК, освіти, культури та багато іншого.

З пошуком можливостей допоможе оновлена добірка грантових проєктів та програм https://cutt.ly/eNUr84E

UKRAINIAN BRAVE BUSINESS – B2B PLATFORM

UBB (Ukrainian Brave Business) – перша українська платформа, яка поєднує український бізнес та професійних покупців з усього світу.

У рамках швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні» створено українську В2В платформу UBB (Ukrainian Brave Business) для проведення перемовин та укладання  контрактів між українським бізнесом та міжнародними замовниками.

ТОРГУЙ ЗІ СВІТОМ БЕЗПЕЧНО

З метою розширення сфери підтримки українських експортерів та впровадження сучасних інструментів фінансування, Мінекономіки підготувало інформаційно-аналітичні матеріали:

Експортно-кредитне агентство здійснює заходи щодо впровадження нових продуктів та розширення сфер підтримки експорту.