майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-35
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ЄДИНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ

Офіс з розвитку підприємництва та експорту запускає міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу на платформі Дія.Бізнес.

21 вересня 2021 року Офіс з розвитку підприємництва та експорту запустить міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу — онлайн-платформи для імпортерів та закордонних компаній, зацікавлених в експорті, на платформі Дія.Бізнес.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА РЕГІОНАЛЬНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖМАЙНА

Під головуванням першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса Савченка 14 вересня 2021 року відбулось чергове засідання регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Сумській області.

Під час засідання обговорено та визначено шляхи подальшої роботи щодо виведення із фонду захисних споруд, а також передачі в комунальну власність об’єктів цивільного захисту населення та об’єктів житлового фонду, які не увійшли до статутних капіталів господарських товариств. Також розглянуті питання щодо опрацювання об’єктів незавершеного будівництва державної власності та колективне звернення мешканців багатоквартирного житлового будинку по вул. Аерофлотській, 4 у місті Суми.

ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ РОЗВИТКУ

Відкрито реєстрацію на навчальну програму «Лідерство в економічному розвитку» для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців у Сумській області

В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» відкрито реєстрацію на навчальну програму для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців у Сумській області.

ДООПРАЦЮВАННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ

10 вересня під головуванням директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Олександра КУЧКОВА проведено робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації.

На нараді обговорено питання доопрацювання технічних завдань на проекти регіонального розвитку, що включені до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки.

14-16 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ «ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ГРОМАД»

14-16 вересня 2021 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1) відбудеться XXV міжнародна виставка «Елком Україна: енергетика та енергоефективність (elcomUkraine) – головна виставка енергетики, електротехніки, енергоефективності.

Міністерство розвитку громад та територій спільно з компанією «Євроіндекс» в рамках виставки організовують серію тематичних заходів: Форум «Платформа розвитку громад» та Електроенергетичний форум  «Electric Power Forum».

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

8 вересня 2021 року перший заступник голови Сумської ОДА Тарас САВЧЕНКО та заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА Віктор НІКОЛЕНКО відвідали Комунальну установу Сумської обласної ради  Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю у селі Рибці.

Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю на сьогодні єдина в Україні державна, бюджетна реабілітаційна установа, що має сучасну, на європейському рівні реабілітаційну, корекційну базу, яка використовує максимальну кількість інноваційних корекційних методик та має широкий спектр реабілітаційних послуг.